fbpx

Vidíme sa v Trnave

Milí naši priateia, pacienti, príbuzní… Po roku online meetingov, webinárov, chatov, mailov, telefonátov… je čas sa konečne stretnúť. Tak naozaj. Offline. A my v Lymfome sa na to už neskutočne…

Milí naši priateia, pacienti, príbuzní…

Po roku online meetingov, webinárov, chatov, mailov, telefonátov… je čas sa konečne stretnúť. Tak naozaj. Offline.
A my v Lymfome sa na to už neskutočne tešíme. Už onedlho pozatvárame laptopy, povypíname internety a odložíme telefóny. Budeme tam na vás čakať a budeme sa na vás veľmi tešiť.

 

Pozývame vás na spoločné stretnutie 11.7.2021 od 16:00 do Špitálika v Trnave.

Čaká nás Malý Rím.

A to centrum tohto nádherne rozkvitnutého kráľovského mesta. Komunitná kaviareň Špitálik sa nachádza priamo na Hlavnej ulici v pešej dostupnosti niekoľkých parkovísk a tiež železničnej a autobusovej stanice. Napriek tomu sa ale rozhodne nemusíme báť prílišného hluku, pretože pasáž, v ktorej sa kaviarnička nachádza, bude v toto popoludnie iba pre nás. Za tím Lymfomy môžete stretnúť takmer všetkých jej členov.

Čakajú nás najmä príjemné rozhovory, výmena skúseností, ale aj dobré jedlo 🙂

Ešte ste v Trnave neboli?

Tak je najvyšší čas. Radi Vám pomôžeme s navigáciou alebo si Vás vyzdvihneme na stanici. Stačí nám napísať na aktualne@lymfom.sk a všetko si vopred dohodneme.

Dajte nám nezáväzne vedieť

Keďže sa niekoľko členov chystá priniesť napečené dobroty, ak máte túžbu tiež niečo pripaviť, dajte nám, prosím, vopred vedieť ( na aktualne@lymfom.sk ), aby sme mohli všetko správne zabezpečiť a najmä darmi neplytvali.

Pridajte sa do skupiny priateľov.

Na Facebooku máme uzavretú skupinu Lymfom priatelia, v ktorej sú výlučne pacienti, či príbuzní pacientov s lymfómom, alebo leukémiou. Ak ešte nie ste členom, pridajte sa k nám 🙂 TU

Úprimne sa tešíme na spoločné stretnutie.

Tím OZ Lymfoma Slovensko

 

 

 

 

 

Zdieľať

Predchádzajúci článok
Pozývame Vás na rekondičný pobyt do Brusna
Nasledujúci článok
Úver na bývanie pre ZŤP

Vaša podpora je dôležitá

Vďaka nej dokážeme pacientom poskytnúť dôležité informácie a rady a obhajovať ich práva a potreby.