fbpx

Si študent/študentka, ovládaš online nástroje a AI a máš chuť na letnú stáž?

LETNÁ STÁŽ v LyL – Lymfoma a Leukémia Slovensko. Hľadáme študentku/študenta! Ahoj! Áno, práve ty, študent/študentka s nadšením pre písanie a túžbou pomáhať ostatným. Hľadáme mladú, talentovanú osobu, ktorá by…

LETNÁ STÁŽ v LyL – Lymfoma a Leukémia Slovensko. Hľadáme študentku/študenta!

Ahoj!

Áno, práve ty, študent/študentka s nadšením pre písanie a túžbou pomáhať ostatným.
Hľadáme mladú, talentovanú osobu, ktorá by sa pridala k nám na letnú stáž.

Náš tím v LyL (Lymfoma a Leukémia Slovensko) je plný empatie, podpory a priateľstva. Pracujeme na tom, aby sme informovali, pomáhali a podporovali ľudí, ktorým do života vstúpili lymfóm a leukémia, a hľadáme niekoho ako si ty, aby si nás v tomto lete podporil/podporila!

Tvoja letná misia

Budeš pracovať s odbornými, niekedy medicínskymi textami a transformovať ich do laicky zrozumiteľnej formy. Budeš zásobovať našu webovú stránku a iné platformy (používame WordPress) zrozumiteľnými a lákavými textami. Najčastejšie sú zdroje v angličtine, no okrem prekladu potrebujú aj empatický editorský prístup.

Čo potrebuješ na prácu?

Nič viac ako počítač, prístup na internet a svoje skvelé schopnosti. Môžeš pracovať odkiaľkoľvek, či už z pohodlia tvojej obývačky, obľúbenej kaviarne alebo tvojho letného dovolenkového miesta.

Aké sú naše požiadavky?

Hľadáme niekoho, kto má zmysel pre tvorbu textu, výbornú znalosť gramatiky a štylistiky, schopnosť pracovať s online nástrojmi (Word Press, Facebook, Instagram) a nástrojmi umelej inteligencie na prácu s textami a obrázkami v rôznych platformách. A samozrejme, tvoja vnútorná motivácia je pre nás kľúčová!

A čo dostaneš za to?

Okrem toho, že budeš mať možnosť pomáhať ľuďom a zdokonaľovať svoje zručnosti, dostaneš odmenu 300 € za mesiac, maximálne je možné odrobiť 70 hodín mesačne.

Tak čo hovoríš? Je to niečo, čo by si chcel/chela robiť toto leto? Pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list na spolupraca@lyl.sk , kde nám napíšeš, prečo by si mal/mala byť práve ty naším novým stážistom/stážistkou!

Tešíme sa na tvoju odpoveď. Poďme toto leto zmeniť svet!

Tvoj tím LyL

Zdieľať

Predchádzajúci článok
Pozývame vás na stretnutie do Trnavy
Nasledujúci článok
Pozývame vás na stretnutie Košiciach

Vaša podpora je dôležitá

Vďaka nej dokážeme pacientom poskytnúť dôležité informácie a rady a obhajovať ich práva a potreby.