fbpx

Ako Jano a Kristína podporili ľudí s rakovinou krvi

Viete prečo má veverička chvost vzadu? Lebo veverička je vpredu. Priznávame, to nám veľmi nejde. Ale atmosféra najnovších Debilných vtipov špeciál je veľmi nákazlivá. Našťastie Jano Gordulič a Kristína Tormová…

Viete prečo má veverička chvost vzadu? Lebo veverička je vpredu.

Priznávame, to nám veľmi nejde. Ale atmosféra najnovších Debilných vtipov špeciál je veľmi nákazlivá. Našťastie Jano Gordulič a Kristína Tormová sú výborní komici….a my…sme dobrí v pomoci pacientom s rakovinou krvi. A odhodlaní ju neustále posúvať vpred.

Každý z nás dokáže niečo, ale spolu dokážeme čokoľvek.

Debilné vtipy proti rakovine krvi

Vieme, že nekomunikujeme jednoduchú tému – z rakoviny krvi naozaj nikomu nie je do smiechu. Ale myslíme si, že všetci teraz potrebujeme viac sa smiať. Smiech lieči.

Situácia okolo nás je, ako to povedať, nanič. Teda my to tak vnímame. Ani povedomie o lymfómoch a leukémiách stále nie je dobré, takže tentokrát ideme do toho… s vtipom 🙂

Jano v úlohe fundraisera

Jano vyzval Kristínu do nezvyčajného súboja. Pripravil si rad vtipov, ktorý ju mal rozosmiať a Kristína sa rozhodla za každý dobrý vtip venovať nášmu združeniu 20 eur a motivovať aj ostatných, aby sa k výzve pripojili.

Zistite, koľko sa podarilo Janovi získať peňazí a šírte zvesť o tejto myšlienke. Sľubujeme vám, že sa budete naozaj veľa smiať.

My v tíme sme už teraz ich veľkí fanúšikovia, aj keď sa nevieme zhodnúť v tom, či sú Janove vtipy tak dobré, alebo Kristínkin smiech taký nákazlivý. Alebo sú obe správne?

Smejte sa vždy, keď sa dá.

 

 

 

Sme bojovníci proti rakovine.

Máme to v krvi ?

Tím LyL

 

Zbierku môžete finančne podporiť prostredníctvom nášho transparentného účtu IBAN: SK29 8330 0000 0026 0206 2013 alebo na https://lyl.darujme.sk/debilne-vtipy-special/

 

 

 

 

 

Zdieľať

Predchádzajúci článok
Zbierka v Avion Shopping park Bratislava
Nasledujúci článok
Podporujeme memorandum k novele zákona č. 362/2011

Vaša podpora je dôležitá

Vďaka nej dokážeme pacientom poskytnúť dôležité informácie a rady a obhajovať ich práva a potreby.